USŁUGI

 

Frezowanie CNC w 2D

 

Doskonałą metodą cięcia zakrzywionych kształtów jest frezowanie CNC. Dzięki obrabiarkom CNC proces frezowania stał się dużo prostszy i szybszy niż w przypadku korzystania z ręcznych metod obróbki materiałów. W poszukiwaniu firmy która świadczy takie usługi udało ci się trafić do nas.  Wykonamy zlecone nam prace  na najwyższym poziomie. Zajmujemy się cięciem oraz frezowaniem CNC drewna ,płyt MDF, sklejki, płyt wiórowych, płyt OSB, płyt stolarskich, tworzyw sztucznych, materiałów kompozytowych.  Frezowania i wycinanie CNC wykonujemy na maszynie z polem roboczym 2100х3100 mm.

 

Wycena Frezowania CNC w 2D >>

 

Frezowanie CNC w 3D

 

Frezowanie 3D to  proces, w którym frezarka CNC na podstawie  danych przetwarza wzorzec i tworzy trójwymiarowy model produktu. Nasze centrum pozwala wykonywać działania w trzech płaszczyznach, dlatego technologia ta nazywa się Frezowanie 3D. Trójwymiarowa obróbka różnych materiałów odbywa się przy użyciu nowoczesnych urządzeń CNC. Jest to bardzo szybka i precyzyjna technologia, która pozwala uzyskać wyniki przy minimalnych nakładach środków w najkrótsze terminy. Za pomocą frezowania CNC 3D możemy wyprodukować różne trójwymiarowe elementy konstrukcyjne, architektoniczne i krajobrazowe, a także części, formy oraz matryce.
Świadczymy pełen zakres frezowania 3D: drewna, MDF, sklejki, pianki modelarskiej, styroduru.

 

Wycena Frezowania CNC w 3D >>

 

Grawerowanie CNC

 

Grawerowanie tradycyjne i 3D to szczególny proces pozwalający na umieszczenie tekstów, wzorów, ornamentów lub jakichkolwiek innych obrazów na dowolnej powierzchni. Dzięki nowoczesnym maszynom stworzymy na zamówienie niepowtarzalny grawer w postaci napisu lub rysunku. Za materiał może posłużyć np. drewno, sklejka, MDF,lub plexi. Dzięki nowoczesnej frezarce CNC, którą dysponujemy, możemy zaproponować usługę precyzyjnego grawerowania 3D . Grawerowanie wykonane za pomocą frezowania CNC uzyskuje się poprzez zagłębienie w materiale frezu. Grawerowanie za pomocą maszyny CNC w porównaniu do laserowego umożliwia tworzenie wzorów na dużo większej powierzchni. Grawerowanie jest przy tym niezwykle dokładne.

 

Wycena Grawerowania CNC >>

 

Prototypowanie CNC

 

Nasza firma świadczy usługę prototypowania CNC według projektu. Prototypy powstają w procesie frezowania CNC, a ich maksymalne wymiary to 3100 mm x 2100 mm x 500 mm.
Prototypowanie to proces, w którym budujemy wersję testową, prototyp zaprojektowanego wyrobu zgodnie z dostarczonym projektem. Jest ważnym etap pozwalający na wychwycenie wszelkich błędów zanim produkt trafi do produkcji.
Jesteśmy w stanie wyprodukować prototyp z różnych materiałów nadających się do obróbki mechanicznej.
Są to m.in.: pianka modelarska, styrodur, MDF, sklejka, drewno.

 

Wycena Prototypowania CNC >>